Legalny bukmacher w Polsce – eFortuna oferuje graczom limitowana ofertę promocyjną na sam początek. Gracze, którzy wpiszą limitowane hasło bonusowe na start, a znajduje się ono poniżej w artykule będą mogli liczyć na bonus nawet do 2230 PLN.

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN

A co wchodzi w skład pakietu powitalnego u bukmacher eFortuna? Są to następujące bonusy: darmowe 20 PLN za rejestracje konta bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunek konieczny jaki trzeba spełnić, aby liczyć na powyższe bonusy jest to rejestracja konta na www.eFortuna.pl. Założenie konta jest bardzo proste i nie sprawia nikomu żadnych problemów.

Bonus bez wpłaty własnej:

Już na start każdy typer może liczyć na darmowe 20 PLN i to bez depozytu. A za otrzymane środki będzie można obstawiać mecze.

Jednak warunek, jaki trzeba spełnić jest to wpisanie hasła promocyjna –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Extra premia za wpłatę do 2000 PLN:

Legalny bukmacher Fortuna przyznaje graczom darmowe środki za dokonany depozyt. Wysokość bonusu, na jaka może liczyć każdy gracz uzależniona jest od wpłaconej kwoty:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 1400 PLN. W zamian bukmacher eFortuna przyznaje taka samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Nadmienić trzeba, że maksymalna kwota na jaka może liczyć użytkownik to, aż 2000 PLN.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Zwrot 100% stawki za przegrany zakład:

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka. Wystarczy wówczas zagrać dowolny kupon: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.

Wówczas jeśli okaże się on wygrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki. Wszyscy użytkownicy mogą liczyć nawet na bonus do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia: Liverpool – Leeds United – 12 września [sobota]
Następny artykułTyp dnia: Maccabi – Salzburg – 22 września [wtorek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.