W poniedziałek 21 czerwca zostaną rozegrane cztery mecze w ramach piłkarskich Mistrzostw Europy. Jedno z nich będzie miało miejsce na Parken Stadium, gdzie to Duńczycy zmierzą się z Rosją. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Dania – Rosja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Dania – Rosja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Rosjanie w porównaniu do Duńczyków mają cały czas szanse na awans. Obecnie zajmują drugie miejsce. Jednak trzeba zaznaczyć, że gra tego zespołu w żadnym wypadku nie jest porywająca.

Gra Sbornej można powiedzieć, że jest coraz słabsza. W ostatnim meczu grając z Finami wygrali skromnie 1-0. Jednak trzeba zaznaczyć, że styl gry w żadnym wypadku nie był zbyt dobry.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Duńczycy są już bez większych szans na awans. Jednak można być pewnym, że będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Na pewno będą mogli liczyć na doping kibiców, ale i samego Eriksena, dla którego będą chcieli zadedykować tą wygraną.

Przewidywane składy na mecz Rosja – Dania

Rosja: Szunin – Diwiejew, Semenow, Dżykija – Karawajew, Zobnin, Kuziajew – Gołowin, Ozdojew – Mirańczuk – Dziuba

Dania: Schmeichel – Christiansen, Kjaer, Verstergaard – Wass, Hojbjerg, Delaney, Maehle – Damsgaard, Braithwaite – Poulsen

Spotkanie Rosja – Dania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Rosja – Dania21.76STS
Rosja – Daniapowyżej 2 bramek1.48Fortuna

Poprzedni artykułEURO 2020 typy dnia: Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie – 17 czerwca
Następny artykułEURO 2020: Włochy – Austria: Typy bukmacherskie – 26 czerwca (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.