Specjalną ofertą promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher eWinner PL. Typerzy na sam start mogą liczyć na premie nawet o wartości 610 PLN.

eWinner bonus powitalny na start 2021:

eWinner bonus powitalny na start 2021:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner PL online wchodzi: cashback do 110 PLN oraz premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Pierwszy krok, jaki trzeba wykorzystać, aby liczyć na ten bonusy należy dokonać rejestracji konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner

Dodać trzeba również fakt, że istotne jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

Następnie pozostaje graczowi dokonanie już depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty ubezpieczeniem.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza w eWinner. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki zakładu, aż do 110 PLN.

Na kolejną premię może liczyć każdy użytkownik, który dokona drugiego depozytu. Wówczas będzie mógł liczyć na premię równowartość depozytu, aż do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 6 czerwca (niedziela). Darmowe pewniaki
Następny artykułTypy bukmacherskie – 9 czerwca (środa). Pewniaki na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.