Pierwsze niedzielne spotkanie, jakie będzie miało miejsce w LaLiga będzie to pojedynek pomiędzy Ath. Bilbao z Realem Madryt. Nie da się ukryć, że nieznacznymi faworytami tego meczu są Królewscy, ale można powiedzieć, że bramek zbyt dużo w tym meczu nie powinno paść.

Ath. Bilbao – Real Madryt: Typ i analiza

Ath. Bilbao – Real Madryt: Typ i analiza

Podopieczni Zidana idą, jak burza po wznowieniu rozgrywek. Wygrywają mecz za meczem. Jednak można powiedzieć, że nie są to zbyt przekonujące wygrane. Królewscy wygrali trzy z czterech ostatnich pojedynków jedną bramką.

Największym atutem Realu jest niewątpliwie defensywa. Do tego elementu Królewscy w ostatnim czasie „przykuwają” dużą uwagę. To wszystko również pokazują wyniki, ponieważ ekipa Zidana straciła zaledwie jedna bramkę w pięciu meczach.

Nie da się ukryć, że dużym atutem gości tego spotkanie jest efektywność. Real nie stwarza dużej ilości sobie bramki i podobnie powinni również to wyglądać w tym meczu. Tym bardziej, że Baskowie są niewygodnym rywalem. Przede wszystkim na własnym obiekcie, gdzie to potrafią zagrać solidnie.

Betfan kod bonusowy na start

Przede wszystkim gospodarze grając u siebie starają się przede wszystkim zabezpieczyć tyły. A później dopiero szukają swoich szans w ofensywie. Również pod względem jakości piłkarze gospodarze zdecydowanie odstają od rywali

Można śmiało powiedzieć, że ten pojedynek powinien wyglądać podobnie do tego starcia pomiędzy Ath. Bilbao z Atletico Madryt. Wówczas większość pojedynku toczyła się w środku pula. A obie ekipy niezywykle dobrze prezentowali się w formacji defensywnej.

Warto jest zaznaczyć, że cztery z ostatnich pięciu pojedynków kończyły się underem 2.5. I wszystko wskazuje, że również podczas niedzielnego pojedynku nie padnie więcej niż dwie bramki.

Spotkanie Ath. Bilbao – Real Madryt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ath. Bilbao – Real Madrytunder 2.51.88STS
Poprzedni artykułAS Roma – Udinese: Typ dnia 2 lipca [czwartek]
Następny artykułVerona – Inter: Typ dnia – 9 lipca [czwartek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.