W związku z turniejem w Waszyngtonie bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim użytkownikom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej.

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest podczas trwania turnieju w Waszyngtonie, czyli o 29 lipca do 4 sierpnia. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą zdarzenia, a jedynie z oferty bukmachera na zmagania Panów lub Pań w Waszyngtonie.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty na żywo jak i przedmeczowej.

Każdy gracz w obrębie tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Betfan darmowy kod promocyjny

Stawka minimalna jak i maksymalną nie jest określona przez bukmachera.

Warto jest wiedzieć, że z tej akcji automatycznie są wykluczone kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte za środki bonusowe

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14% graczowi, którego kupn lub kupony spełniają warunki tej akcji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

LvBet darmowy bonus na start:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus graczom bez dokonania wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji nowego konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że na koncie gracza pojawi się bonus do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Można liczyć jeszcze na bonus nawet do 1500 PLN po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher BetClic zwiększa wygrane swoim graczom nawet do 50%
Następny artykułEliminacje Ligi Mistrzów: Valleta – Ferencvarosi – 30 lipca (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.