O awans do półfinału turnieju w Newport w piątek powalczą Isner z Ebdenem. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, a jest im John, który to nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraniem tego spotkania.

Isner – Ebden: Darmowy typ i analiza

Różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć wyraźna. Ponieważ Isner obecnie zajmuje czterdzieste piąte miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na sto dziesiątej pozycji.

Isner przez kilka miesięcy miesięcy miał przerwę z powodu kontuzji i na pewno liczy teraz na dobry wynik. Nie da się ukryć, że jest głodny gry, a jego gra z spotkania na spotkanie powinna być tylko lepsza. Styl gry Johna jest znany każdemu, czyli mocny serwis i dzięki czemu dobra gra przy własnym podaniu. Nie da się ukryć, że przełamać Isnera nie jest łatwo. I z pewnością duże problemy będzie miał z tym Ebden. Isner wczoraj grał z Majchrzakiem. AMerykanin wygrał ten mecz 2-1, a jedynego seta przegrał po TB.

„Nie da się ukryć, że doświadczenie, czy tez możliwości przemawiają za Isnerem, który na pewno jest znacznie mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Ebden można powiedzieć, że od początku czerwca gra na trawie, gdzie to w żadnym wypadku nie osiąga zbyt przekonujących wyników. Chociaż nic nie zapowiadało słabszych rezulatów, ponieważ w Surbton opadł w ćwierćfinale, ale w kolejnych pojedynkach miał ogromne problemy z wygraniem swoich pojedynków. Do tego trzeba odnotować, że jak nawet do pojedynku przystępował jako faworyt to i tak przegrywał swoje pojedynki. Podczas konforntacji z Herbertem, Albotem, Dzumhurem czy Schwartzmanem zdecydowanie odstawał od rywali. Jedynie z Albotem udało mu się wygrać tylko jednego seta!

Darmowy kod promocyjny BetClic

Podczas tego turnieju okazywał się lepszy kolejno od Kudli i Schnura. Można powiedzieć, że oba te spotkania wygrał dosyć pewnie i z pewnością zyskał nieco większą pewność siebie, ale z drugiej strony rywale również nic wybitnego podczas tego spotkania nie pokazywali.

Spotkania z Isner – Ebden można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz