Można powiedzieć, że jedno z ciekawszych spotkań w ramach pierwszej rundy Australian Open będzie to rywalizacja pomiędzy Diego Schwartzmanem z Filipem Krajinovićem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Pewne typy na dzisiaj z Austrlian Open

Pewne typy na dzisiaj z Austrlian Open

Zgadza się różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami w żadnym wypadku nie jest zbyt duża. Diego to obecnie trzynasta rakieta, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na trzydziestej szóstej pozycji.

Jednak największa różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest w fazie, że Diego na hardzie prezentuje się zdecydowanie lepiej. Ma dużo większe możliwości i potencjał. Poza tym na tej nawierzchni osiąga bardzo dobre rezultaty co jest regularnie widoczne.

Poza tym w porównaniu do Filipa jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem i niewątpliwie liczy na szybki znowu powrót do TOP 10. Patrząc na jego wyniki w minionych latach podczas AO to regularnie dochodził do trzeciej rundy!

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Filip gra regularnie na mączce i tam właśnie w swojej karierze osiąga najlepsze rezultaty. Na hardzie mu tak za dobrze nie idzie. Wystarczy przypomnieć poprzednią edycję AO. Zgadza się doszedł do trzeciej rundy, ale wręcz wymęczył swoje zwycięstwa z Haase oraz Andujarem. Podczas kolejnych swoich występów na tej nawierzchni nie wygrał więcej niż jedno spotkanie!

Spotkania Schwartzman – Krajinovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Schwartzman – Krajinovic11.32STS
Poprzedni artykułFeyenoord – Vitesse: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 15 stycznia (sobota)
Następny artykułHuddersfield – Stoke: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 stycznia (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.