Złościsz się, ponieważ cały czas nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie podmiotu hazardowego? Masz w tym momencie na uwadze te dwie firmy bukmacherskie? Chcesz wybrać jedną z nich? Dlaczego coraz więcej Klientów ma właśnie Betfan? W czym ta firma bukmacherska jest lepsza od Fortuny?

Czy oba podmioty hazardowe są legalne?

Zasadniczo i tak wybór podmiotu hazardowego powinien rozpoczynać się od sprawdzenia jego legalności. Jeśli bowiem chcesz inwestować w sposób legalny, to nie możesz bagatelizować tego aspektu. Tutaj jednak oba podmioty hazardowe spisują się naprawdę na medal. Zarówno Betfan, jak i Fortuna to legalne firmy bukmacherskie. Czyli takie, które działają w 100% zgodnie z polskimi przepisami. A warto wiedzieć, że już ponad cztery lata temu w życie weszła znowelizowana wersja Ustawy Hazardowej. Każda firma bukmacherska powinna działać na podstawie wystawionego zezwolenia przez Ministerstwo Finansów. Tutaj tak się właśnie dzieje. Betfan oraz Fortuna to zatem podmioty hazardowe, w których można się zarejestrować.

Betfan ma więcej bonusów na start

Co jednak sprawia, że Betfan to coraz popularniejszy podmiot hazardowy? Chodzi na tej płaszczyźnie m.in. o bonusy na start dla każdego nowego użytkownika. Jeśli mamy być szczerzy, to Fortuna nie oferuje ich zbyt wiele. W końcu możesz zdecydować się tylko na kilka opcji. Chodzi np. o promocję bez depozytu. W ten sposób możesz zainkasować 20 PLN. Na pewno nie jest to zaś oszałamiająca suma. Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest zakład bez ryzyka do 600 PLN. A Betfan? Ta firma bukmacherska oferuje o wiele więcej bonusów. Zaraz się zresztą sam o tym przekonasz. Na stronie internetowej tego podmiotu hazardowego nie brakuje atrakcyjnych promocji na start. Musisz tylko założyć konto. Możesz to zrobić po wejściu na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie i rozpoczęciu procesu rejestracji. W jej czasie należy wpisać kod promocyjny. Treść to natomiast „BETONLINE”. Co jeszcze jest ważne? Musisz wpłacić pierwszy depozyt. A jak już to zrobisz, to będziesz mógł zainkasować hojny bonus w postaci cashbacku do 600 PLN. To tutaj nie wszystko. Dlatego też nie może zaskakiwać, że ta firma bukmacherska jest określana jako generalnie wyjątkowo uniwersalna. Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy Betfan oferuje także zakład bez ryzyka do 70 PLN. To… cały czas nie wszystko. Wszak osoby będące Klientami tego podmiotu hazardowego mogą dodatkowo liczyć na podwojenie drugiej wpłaty. Chodzi o bonus 100% nawet do 1000 PLN.

Gdzie jest więcej zakładów do obstawiania?

Pod kątem rozmaitych opcji, które można obstawiać, oferta podmiotu hazardowego Betfan prezentuje się naprawdę znakomicie. Oczywiście, w Fortunie możesz grać zakłady na szereg dyscyplin. W Betfan także. Tutaj mamy remis. Nie ma jednak drugiego takiego bukmachera internetowego, który oferowałby do obstawiania tak sporo wydarzeń rozrywkowych. Jeśli zatem chcesz od czasu do czasu spróbować czegoś innego, to warto wybrać właśnie tę opcję.

Poprzedni artykułJakie typy na mecz Chelsea – Lille? – 22 lutego (wtorek)
Następny artykułBayern Monachium – Salzburg: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 marca (środa)
Najlepszy bukmacher w Polsce to taki, który posiada najlepsze opinie wśród graczy. Obecnie najbardziej popularni bukmacherzy online to STS, Fortuna i Betclic.