Bukmacher zachęca do rejestracji u siebie nowych użytkowników, dla których to oferuje bonus równowartości pierwszej wpłaty na start. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Każdy gracz, który jeszcze nie posiada konta u tego operatora może skorzystać z tej promocji.

Chcąc otrzymać bonus za pierwszą wpłat wystarczy dokonać dwie bardzo proste czynności. Pierwsza z nich to rejestracja konta. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jet bardzo prosty i przejrzysty. To sprawia, że nie zajmie on zbyt dużo czasu.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher przyzna równowartość depozytu jakiego gracz dokonał, czyli przykładowo użytkownik wpłacił 750 PLN, druga tama sama wartość tylko, że jedynie w formie środków bonusowych trafi na konto typera. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN w formie środków bonusowych.

Kod promocyjny na bonus

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty!

Oferta bukmachera BetClic

Ten operator dopiero rozpoczyna swoją działalność w Polsce i jak sam zapowiada sukcesywnie będzie powiększał regularnie ofertę bukmacherską. Jednak można się spodziewać, że w najbliższych dniach ten operator zaoferuje swoim graczom kolejne niezywkle ciekawe promocje.

Jednak już dzisiaj każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u tego operatora może korzystać z TV BetClic, gdzie w pełnie legalni i to online można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniak dnia z Ligi Mistrzów: Bate – Piast Gliwice – 10 lipca (środa)
Następny artykułPuchar Narodów Afryki pewny typ na dzisiaj: Algieria – Nigeria -14 lipca (niedziela)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.