Bukmacher STS już na sam start oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny w którym to można liczyć na różnego rodzaju bonusy. Zarówno za depozyt, ale i formie Cashbackow. Łącznie można otrzyma nawet 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jednak w pierwszej kolejności chcąc liczyć na darmowe środki trzeba rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. W formularzu rejestracyjnym wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane.

Natomiast wymagane jest to, aby wpisać obowiązkowo kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że niżej wymienione bonusy będą aktywne, a jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

1640 PLN na start w STS

Następnie pozostaje użytkownikowi dokonanie już pierwszej wpłaty, która jest objęta promocja 100% do 300 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał depozytu o wartości 200 PLN. Wówczas na jego konto trafi.premia o tej samej wartości, ale w formie środkowych bonusowych.

Kod promocyjny na bonus 2022

Natomiast po dokonaniu drugiego i trzeciego depozytu również gracz otrzyma darmowe środki o wartości 50 % wpłaty odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

Dodatkowo bukmacher STS online oferuje bezpieczne pierwsze kupony swoim graczom, w których to można liczyć na zwroty stawki za przegrana:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames online
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

Na sam koniec warto jest dodać, że na sam start każdy z graczy od bukmachera STS online może otrzymać 1640 PLN w formie środkowych bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKanepi – Frech: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 6 kwietnia (środa)
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane graczom o 14%
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.