Popularny polski bukmacher Fortuna zapraszam do siebie nowych graczy, dla których oferuje najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można na start otrzymać freebet o wartości 20 PLN czy też cashback do 115 PLN. To wszystko przy użyciu kodu promocyjnego BETONLINE.

Fortuna: bonusy dla graczy za darmo

Fortuna: bonusy dla graczy za darmo

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji nowego konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy nazwisko. To sprawi, że ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu, a zaraz jest to jedyny moment, żeby wpisać ten kod.

Już na start bukmacher przyzna darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Otrzyma środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betfan darmowy kod promocyjny

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne środki. Ponieważ bukmacher Fortuna przyzna bonus równowartości wpłaty. np. gracz dokoła depozyt w wysokości 800 PLN druga taka sama kwota trafi na konto użytkownika w formie środków bonusowych.

Gracz maksymalnie może otrzymać 1000 PLN.

Zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna

Jednak to nie wszystko. Pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

To znaczy, jeżeli okaże się przegrany to bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki.

Maksymalny zwrot może wynieść 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremier League: Burnley – Liverpool – 31 sierpnia (sobota)
Następny artykułTyp dnia z Eliminacji Mistrzostw Europy – 5 września (czwartek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.