Ciekawą promocję dla swoich typerów oferuje bukmacher Etoto, który co weekend oferuje darmowy bonus w wysokosci 40 PLN! Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby otrzymać bonus.

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał minimum dwóch depozytów.

Należy pamiętać, że trzeba się zapisać do tej promocji na stronie bukmachera Etoto. Istotne w tym wszystkim jest zgłoszenie się do tej akcji przed zagraniem kuponu.

Promocja trwa podczas weekendów, tj. od piątku od gody. 00:00 do niedzieli do 23:59. I w tych dniach kupony muszą zostać zagrane i rozliczone!

Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie minimum trzech kuponów. Dopuszczalne są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs każdego zdarzenia w tej promocji musi wynieść co najmniej 1.20.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to minimum 50 PLN, ale z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Kod promocyjny 2019

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Etoto to warto jest je założyć. Ponieważ ten operator dla nowych graczy przyznaje bonus w wysokosci 20 PLN za rejestrację konto.

Jednak należy pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPuchar Narodów Afryki. Darmowy typ na dzisiaj: Nigeria – Gwinea – 26 czerwca – (środa)
Następny artykułDarmowy pewny typ z Wimbledonu na dzisiaj: Sousa – Jubb – 1 lipca (poniedziałek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.