Bukmacher TOTALbet ma bardzo ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to za samo zalogowanie przyznaje bonus codziennie minimum po 50 PLN.

Darmowe codziennie bonusy od bukmachera TOTALBet

Darmowe codziennie bonusy od bukmachera TOTALBet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także, że mają zawarty zakład za co najmniej 1 PLN.

Do 31 sierpnia wspomniany operator codziennie losuje pięć bonusów dla graczy uprawnionych w tej zabawie.

Losowanie rozpoczyna się każdego dnia o godz. 16:00

Wyniki losowania opublikowane są na stornie internetowej bukmachera po godzinie 19:00.

Warunkiem otrzymania bonusu jest zalogowanie się na stornie bukmachera TOTALBet w godzinach 19:00 – 20:00 oraz kliknięcie w przycisk „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, czyli zalogował się na stronę bukmachera, a także potwierdził bonus otrzyma gotówkę na swoje konto w formie środków bonusowych. W każdy dzień bukmacher przyznaje bonus minimum w kwocie 50 PLN.

Nagroda typera, który został wylosowany, a nie spełnił powyższych warunków to jego nagroda przepada i jest skierowna do puli następnego dnia.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułPółfinał Ligi Narodów Holandia – Anglia – 6 czerwca (czwartek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.