Jedno ze spotkań czwartej rundy turnieju ATP w Miami będzie to konfrontacja pomiędzy Francucsco Cerundolo z Francesem Tiafoe. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Pewne typy bukmacherskie z ATP Miami

Pewne typy bukmacherskie z ATP Miami

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami w rankingu ATP jest dosyć spora, bo wynosi ponad siedemdziesiąt miejsc.

Pomimo, że obaj zawodnicy są równieśnikami to jest Frances nie raz pokazał się z bardzo dobrej strony. Stać jest jego na bardzo dobrą grę.I widać, że z turnieju an turniej gra coraz lepiej.

Podczas turnieju w Miami ogrywał Nakashimę oraz Cerundolo. I trzeba dodać, że to właśnie na hardzie ten zawodnik osiąga swoje najlepsze rezultaty.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Cerundolo można powiedzieć, że sprawił już nie jedną niespodziankę podczas turnieju. Bowiem okazywał się lepsi od Griekspoora, Opelkę oraz Monfisa. Jednak znowu czeka go dzisiaj trudne zadanie.

Spotkania Cerundolo – Tiafoe można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Cerundolo – Tiafoe21.44STS
Poprzedni artykułFritz – Kukushkin: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 26 marca (sobota)
Następny artykułKanepi – Frech: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 6 kwietnia (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.