Specjalną ofertą promocyjną wszystkim swoim aktywnym graczom przygotował bukmacher STS. Wystarczy wyłącznie obstawiać mecze, aby codziennie otrzymać extra środki. Co tydzień użytkownicy mogą liczyć nawet na 140 PLN.

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Warunki promocji „Codziennie 20 PLN” są bardzo proste. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, jakie bukmacher STS posada w swojej ofercie, aby liczyć na dodatkowe środki. W dodatku bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Wspomniana akcja trwa do odwołania, ale składa się ona z etapów. Każdy z nich trwa od od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że koniecznie trzeba się zapisać do tej akcji na stronie www.STS.pl.

20 PLN codziennie dla graczy za obstawienie meczy

Należy mieć na uwadze, że dopuszczone przez bukmacher STS w ramach akcji „Obstawiaj 20 PLN” są jedynie zakłady AKO, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą do typy, ale trzeba mieć na uwadze, że koniecznie muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej. Dodatkowo kurs całkowity zakłady nie może być mniejszy niż 1.85.

Kod promocyjny na bonus

Jeśli w czasie jednej doby gracz zagra zakłady bukmacherskie za kwotę co najmniej 100 PLN w prezencie otrzyma 20 PLN. Łącznie w czasie jednego tygodnia na konto gracza może trafić premia o wartości 140 PLN.

Bonus powitalny w STS 2020:

Bukmacher STS oferuje gracz specjalny pakiet już na sam start, w którym można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN. Chcesz liczyć na te środki? Jeśli tak to koniecznie musisz wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za sam proces rejestracji gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie użytkownika bez żadnej wpłaty.

Natomiast użytkownik, który zdecyduje się dokonać swojego pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia za darmo – 10 listopada (wtorek)
Następny artykułLiga Narodów. Typ dnia: Portugalia – Francja – 14 listopada (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.