Bukmacher TOTALBet dla nowych graczy oferuje bonus bez depozytu w wysokości 10 PLN i to bez dokonania depozytu.

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera TOTALBet.

Bonus w wysokości 10 PLN trafi do tych graczy, którzy dokonają rejestracji nowego konta, a także przeją poprawni proces weryfikacji danych.

Co ważne nie trzeba dokonywać wpłaty, aby te środki trafiły na konto gracza.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera Totolotek

Środki bonusowe trafią na konto gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu założenia konta.

W każdym momencie mona sprawdzić czy środki bonusowe trafiły na konto gracza. Może to sprawdzić poprzez wejście w zakładkę „moje konto”, a następnie freebet.

Otrzymanym bonusem można w pełni korzystać z oferty na zakłady sportowe bukmachera TOTALBet i zawierać zakłady. Jednak bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kupon zagrany za środki bonusowe wynosił minimum 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” i należy ją zaznaczyć chcąc zagrać za bonus.

Freebet za rejestrację

Bonus za pierwszy depozyt

Warto jest pamiętać, że ten bukmacher przydziela bonus za pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPółfinał Ligi Narodów Holandia – Anglia – 6 czerwca (czwartek)
Następny artykułEliminacje do EURO 2020: Macedonia – Polska – 7 czerwca (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.