Jedno z ostatnich dzisiejszych spotkań podczas turnieju WTA w Charleston będzie to rywalizacja pomiędzy Danką Kovinić z Lauren Davis. Faworytką przynajmniej dla mnie tego meczu jest ta pierwsza zawodniczka.

Pewne typy na dzisiaj z tenisa za darmo

Pewne typy na dzisiaj z tenisa za darmo

Różnica w rankingu WTA pomiędzy obiema zawodniczkami jest dosyć niewielka, ponieważ Danka zajmuje sześćdziesiątą piątą pozycję, zaś Lauren sklasyfikowana jest na siedemdziesiątej dziewiątej lokacie.

Jednak trzeba przyznać, ze największym atutem Kovinic jest gra na clayu. Na mączce ta zawodniczka dużo lepiej radzi sobie od swojej rywalki i niewątpliwie będzie chciała ten atut dzisiaj wykorzystać. Davis skupia się w głównej mierze na turniejach na hardzie.

Danka na mączce góruje nad swoją rywalką. Radzi sobie znacznie lepiej i jeśli dzisiaj zaprezentuje się na swoim poziomie to są jest ją na zwycięstwo” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Warto jest również zaznaczyć, że obie zawodniczki przed tygodniem również rywalizowały podczas turnieju w Charleston. Wówczas dużo lepiej zaprezentowała się własnie Kovinić, która doszła do finału. Po drodze ogrywając chociażby Kvitovą oraz Jabeur. Davis natomiast wygrała tylko dwa mecze, w których pokonywała Bregle oraz Kenin.

Patrząc na spotkanie obu tych zawodniczek w pierwszej rundzie również dużo lepiej wyglądało to po stronie Kovinic, która bardzo pewnie wygrała swoje spotkanie z Tomovą. Również w dwóch setach, ale z dużo większymi problemami lepsza okazała się Lauren od Vandeweghe.

Spotkanie Kovinic – Davis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kovinic – Davis11.52STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 13 kwietnia
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 19 kwietnia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.