Obecnie zawodniczki oprócz Wimbledonu grają również na kortach w Bastad. W piątek, tj. 9 lipca o finał tjej imprezy powalczą ze sobą Rebecca Paterson z Olgą Govostsovą.

Skuteczne pewniaki za darmo z tenisa

Skuteczne pewniaki za darmo z tenisa

Ameryki chyba tutaj nie odryję twierdząc, że faworytką tego spotkania jest Revvecca i nie powinna mieć ona zbyt większych problemów z wygraniem tego spotkania.

Różnica pomiędzy tymi zawodniczkami jest dosyć spora, ponieważ wynosi ponad sześćdziesiąt miejsc. Rebecca zajmuje sześćdziesiątą pozycje, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest prawie na sto czterdziestym miejscu!

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli idzie o grę tych zawodniczek pdoczas samego tego turnieju to również lepiej wygląda to po stronie Bolosvej, która to dosyć pewnie wygrywała swoje każde spotkanie. Swoje mecze z Min, Vecino oraz Bolsovą kończyła w dwóch setach.

Patrząc na wcześniejsze wyniki Govosrtsovej to trzeba powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych wyników w tym sezonie. Grając wcześniej nawet na poziomie turniejów rangi ITF nie osiągała tak dobrych rezultatów.

Spotkanie Peterson – Govortsova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Peterson – Govortsova11.49STS
Poprzedni artykułWimbledon 2020: Typy na mecz Jabeur – Sabalenka – 6 lipca
Następny artykułEURO 2020: Włochy – Anglia: Typy bukmacherskie – 11 lipca (niedziela)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.