Nie posiadasz jeszcze aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jak nie, to warto ją pobrać, a w zamian bukmacher STS przyzna bonus w wysokości 40 PLN za jej pobrania i zainstalowanie.

Darmowy freebet na grę z aplikacji mobilnej

Darmowy freebet na grę z aplikacji mobilnej

Z tej promocji może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Warto jest pamiętać, że ta akcja promocyjna aktywna jest do 10.06.2019 r. do godziny 23:59.

Akcja polega na pobraniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej bukmachera STS, którą można pobrać ze strony bukmachera. Proces pobrania jej i zainstalowania zajmie Ci dosłownie chwilę.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera Totolotek

Chcąc otrzymać bonus w wysokości 40 PLN należy zalogować się na zainstalowaną aplikację bukmachera, a następnie potwierdzić chęć otrzymania bonusu. Trzeba to zzrobić w Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Warto jest pamiętać, że z tej promocji może skorzystać jedynie gracz, który wcześniej nie posiadał aplikacji mobilnej.

Bonus za rejestrację bez wpłaty:

Warto jest pamiętać, że bukmacher STS oferuje dla nowych graczy bonus w wysokosci 29 PLN.

Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. A w zamian operator przyzna freebet w wysokości 29 PLN i to bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułKwalifikacje EURO 2020: Dania vs Irlandia – 7 czerwca (piątek)
Następny artykułZwrot za przegrany kupon z Forbet IV Ligi
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.