Bukmacher TOTALBet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Wystarczy założyć nowe konto, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

TOTALBet promocja dla nowych graczy bez wpłaty

TOTALBet promocja dla nowych graczy bez wpłaty

Z tej promocji może skorzystać każdy typer, który nie posiada konta u bukmachera TOTALBet.

Chcąc otrzymać freebet nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej promocji jest to założenia konta i przejście poprawnie procesu weryfikacji.

Jeżeli typer spełnia te punkty to bukmacher przyzna mu bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Środki bonusowe trafią na konto gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu założenia konta.

Kod promocyjny na bonus

W każdym momencie można sprawdzić czy dane środki trafiły na konto gracza. Można to zrobić poprzez wejście w zakładkę Moje konto, po czym kliknąć w freebet.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zawrzeć kupon, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”. Należy ją zaznaczyć, a wówczas kupon zostanie zagrany za środki bonusowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny typ z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj:Uganda – Senegal – 5 lipca (piątek)
Następny artykułPewniak dnia z Ligi Mistrzów: Bate – Piast Gliwice – 10 lipca (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.