„4+1” jest to promocja bukmachera STS, w której to operator przyznaje darmowy freebet za zagranie minimum czterech kuponów na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do odwołania. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Należy jednak wiedzieć, że ta promocja składa się z okresów rozliczeniowych, każdy z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni jednego etapu gracz musi zagrać minimum cztery kupony, które w tym samym okresie musza zostać rozliczone. Bukmacher STS dopuszcza zakłady przedmeczowe jak i na żywo.

Należy jednak pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

betclic kod promocyjny

Typer sam wybiera zdarzenia z jakiej dyscypliny będą znajdować się na kuponie. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu musi wynieść dokładną kwotę 11 PLN. Jednak z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy freebet o wartości 11 PLN. I to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Na przestrzeni każdego etapu każdy typer może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS przyznaje nowym graczom darmowy bonus na start do wykorzystania na zakłady bukmacherskie w kwocie 29 PLN.

Poza tym typer, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki w wysokości dokonanej pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta. Jest to jedyna opcja, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 1 grudnia (niedziela)
Następny artykułTyp dnia – 4 grudnia (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.