Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to nowi gracze mogą liczyć na start na zakład bez ryzyka.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic Polska.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.betclic.pl Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy wpisać tam swoje podstawowe dane jak imię, nazwisko, login czy hasło.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Należy pamiętać, że dokonać aktywacji Cashbacku. Należy to zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta.

betclic kod promocyjny

Naatepnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to legalny bukmacher BetClic, dokona zwrotu stawki za jaki został zagrany kupon. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN. W razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy dnia z eliminacji Mistrzostw Europy – 11 października (piątek)
Następny artykułTyp dnia – 16 października (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.