Pierwsze spotkanie drugiej rundy turnieju ATP w Cinncicati będzie to starcie, w którym to dojdzie do rywalizacji pomiędzy Benoitem Paire z Denisem Shapovalovem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewniaki za darmo z tenisa na dzisiaj

Pewniaki za darmo z tenisa na dzisiaj

Ameryki tutaj chyba nie odkryję twierdząc, że faworytem tej rywalizacji jest Denis i nie powinien on mieć tutaj zbyt dużych problemów z wygraną. Wszystkie atuty na pewno ten zawodnik ma swojej stronie i pozostaje tylko to potwierdzić na parkiecie.

Paire trzeba już powiedzieć, że swoje najlepsze lata gry ma już za sobą. Obecnie zajmuje pięćdziesiątą lokacie i cały czas tne zawodnik już notuje regres. Zupełnie inaczje to wuygląd apo stronie Denisa, który sklasyfikowany jest na dziesiątje lokacie.

Shapovolov na pewno liczy wreszcie na zanotowanie dużo lepszego rezultat niż miało to miejsce podczas ostatnich tygoi. Bowiem po swoich występach w Toronto oraz Gstaad na pewno chce, jak najszybciej zapomnieć.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Paire natomiast ma ogromne problemy z wygrywaniem seriami swoich spotkań. Jak ten zawodnik wygrywa swoje starcia to ma miejsce w pierwszych rundach. Podczas tej imprezy sprawił jedną niespodziankę, ponieważ pokonał Kecmanovića 2-1, a podczas tej rywalizacji nie był faworytem.

Spotkania Paire – Shapovalov można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Paire – ShapovalovShapovalov -1.5 gema1.32STS
Poprzedni artykułSkuteczne typy na dzisiaj za darmo – 16 sierpnia (poniedziałek)
Następny artykułBundesliga: Typy bukmacherskie na mecz Lipsk – Stuttgart – 20 sierpnia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.