W sobotę 4 września czekają nas kolejne pojedynki w ramach trzeciej rundy US Open. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Nikolozem Basilashvilim z Reillym Opelką. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z US Open za darmo

Darmowe pewniaki na dzisiaj z US Open za darmo

Owszem różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi dwoma zawodnikami może nie jest za duża, ponieważ Nikolaz sklasyfikowany jest na trzydziestej dziewiątej pozycji, zaś Opelka to obecnie dwudziesta czwarta rakieta męskiego tenisa.

Jednak patrzą cna ostatnie tygodnie to na pewno dużo lepiej radził sobie Opelka, który w Toronto doszedł do finału. Natomiast w Cincinnati zanotował drugą rundę, gdzie stoczył zacięty pojedynek z Ruudem. Dodać jest również warto fakt, że w US Open nie miał najmniejszych problemów z wygrywaniem swoich starć, gdzie to pewnie ogrywał Kwona oraz Musettiego.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Basilashvili natomiast takich sukcesów w ostatnich tygodniach nie osiągał, gdzie ciężko było mu przeskoczyć pewien poziom. Grając z mocniejszymi zawodnikami od razu przegrywał. W US Open trzeba powiedzieć, że nie miał zbyt wymagających rywali, bowiem z Kordą wygrał „dzięki” kontuzji rywala oraz w kolejnym starciu pokonał Cressego.

Spotkania Basilashvili – Opelka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Basilashvili – Opelka21.44STS
Poprzedni artykułDarmowe typy na dzisiaj z US Open – 1 września
Następny artykułeWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom. Pewne 50 PLN
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.