Bardzo ciekawą ofertę promocyjną graczom, którzy obstawiają Esport posiada bukmacher STS. Bowiem wystarczy obstawiać mecze tej dyscypliny,aby co tydzień otrzymać bonus nawet do 25 PLN.

Bonus za obstawienie Esportu.

Bonus za obstawienie Esportu w STS online

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie Esportu stało się niezwykle popularne. Wynika to z tego, że większość dyscyplin jest zawieszona. Natomiast w tej kategorii pojedynki rozgrywane są regularnie. To wszystko sprawiło, że ta dyscyplina na przestrzeni ostatnich tygodni zyskała sporą ilość fanów.

Natomiast bukmacher STS wychodzi na przeciw graczom i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”, w której to typerzy co tydzień mogą otrzymać darmowe środki.

Gracz, który chce skorzystać tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do nie zapisać. Dokonać tego można poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”. Znajduje się on w zakładce tej oferty.

Nie można zapominać, że ta oferta składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Esport. Bonus dla graczy.

Nic innego nie pozostaje już graczom, jak obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady SOLO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ mecze w Esporcie cały czas są rozgrywane i i to bez żadnej przerwy. W najbliższych dniach będziemy mogli emocjonować się rozgrywkami chociażby w takich grach, jak DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz w każdym etapie może zagrać dowolną ilość zakładów. Jednak promocją nie są objęte te zakłady,które zostały zawarte za środki bonusowe.

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wszystkie przegrane zakłady, po czym przyzna bonus 10% tej sumy:

Przykład: Kwota za przegrane zakłady wyniosła 200 PLN. Wówczas na konto typera trafi bonus o wartości 20 PLN.

Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Podczas trwania każdego etapu wszyscy gracze mogą otrzymać jeden bonus. Znajdzie się on do trzech dni po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Bardzo ciekawy pakiet powitalny wszystkim nowym graczom przygotował bukmacher STS, w którym gracze mogą otrzymać pewne środki już na sam początek. Już za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” na konto typera trafi 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Na kolejne środki wszyscy gracze będą mogli liczyć pod warunkiem, że dokonają wpłaty. Wówczas na konto typera trafi bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Pamiętać trzeba, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać wyłączne przez internet online. Przyczyna tego jest prosta, ponieważ wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 16 kwietnia [Czwartek]
Następny artykułTyp dnia – 18 maja [poniedziałek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.