W sobotę 16 listopada swoje dziewiąte spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy rozegrają Polacy, którzy to zmierzą się na wyjeździe z Izraelem. Pierwsze spotkanie wygrali Biało – Czerwoni 4-0 i śmiem twierdzić, że tego meczu nasz zespół nie przegra.

Izrael – Polska: Typ i analiza

Izrael – Polska: Typ i analiza

Polacy do tego pojedynku przystąpią w bardzo dobry nastrojach, ponieważ po dwóch wygranych w październiku zapewnili sobie awans do Mistrzostw Europy. Jednak nasi piłkarze zapowiadają, że walczą o pierwszą lokatę.

Możliwości niewątpliwie mamy i to spore. Niewątpliwie obecnie można śmiało powiedzieć, że dużo lepiej wygląda gra naszej drużyny niż Izraelczyków.

Gospodarze tego spotkania po bardzo udanym początku eliminacji dla siebie w ostatnich meczach maja kompletnie problemy z zanotowanie wygranej. Zaledwie jedna wygrana i to z niezwykle przeciętnym zespołem jak Łotwa jest tego najlepszym dowodem.

„Mimo, że Izrael ten mecz rozegra u siebie ciężko będzie im nawiązać równą walkę z Polakami, którzy o ile zagrają skutecznie może powtórzyć się wynik z PGE Narodowego” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Nie da się ukryć, że największym problemem gospodarzy jest defensywa. Izraelczycy tracą całą serię bramek. W obronie popełniają proste będą co przez co rywale są wstanie wykorzystać ich błędy.

Biało – Czerwoni nie da się ukryć, że w swojej grze mają spore rezerwy i stać ich jest na dużo lepszą grę niż to jaką prezentują w ostatnim czasie. Potencjał nasz zespół ma ogromny i gra naszego zespołu może wyglądać tylko lepiej.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Przede wszystkim temu, że cel został już osiagnięty jakim było wywalczenie przepustki gry na Mistrzostwa Europy. Teraz nasi zawodnicy mogą jedynie cieszyć się z gry i walczyć o kolejne zwycięstwa oraz przypieczętowanie pierwszej pozycji.

W bardzo dobrej formie znajduje się Lewy, który z pewnością jest siłą napędową naszego zespołu. Robert można powiedzieć, że obecnie jest „maszynką do strzelania bramek” i nie raz z pewnością powinien zagrozić bramek rywala.

Reasumując, jeśli nasi piłkarze podejdą do tego spotkania w pełni zaangażowani i nie zlekceważą rywala to nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Spotkanie Izrael – Polska można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Izrael – Polskax21.51FORTUNA
Poprzedni artykułTyp dnia – 12 listopada (wtorek)
Następny artykułTyp dnia – 19 listopada (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.