Czas na mecze w ramach pierwszej rundy challengera w San Cruz. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to mecz, w którym po przeciwnych stornach siatki pojawią się Martin Etcheverry i Gerald Melzer. Darmowe typy bukmacherskie na ten mecz znajdują się poniżej.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnik i nie powinien mieć on tutaj zbyt większych problemów z zanotowaniem wygranej.

Etcheverry niewątpliwie pod względem psychicznym i mentalnym jest w zdecydowanie lepszym położeniu od swojego rywala. Wyniki, jakie osiągał w tym roku oraz ostatnich tygodniach dają mu większą pewność siebie.

I co warto jest zaznaczyć, że przychodziły mu ocen z wielką łatwością, ponieważ wygrywał pewnie mecze chociażby z Lamą, czy Dellienem.

Kod promocyjny na bonus 2022

Melzer co tutaj dużo mówić swoje najlepsze lata gry ma już za sobą i można powiedzieć, że grać już bardziej przyjemności. W tym roku rozegrał zaledwie jedno spotkanie. I nie było to dla niego zbyt udane starcie, bo musiał uznać wyższość Ugo Carabelli.

Reasumując, faworytem tego meczu jest Mertin i jeśli zagra na swoim poziomie według mnie będzie stać jego na zwycięstwo.

Spotkania Etcheverry – Melzer można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Etcheverry – Melzer11.38STS

Poprzedni artykułBasel – Maryslia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 marca (czwartek)
Następny artykułSzwecja – Czechy: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 marca (czwartek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.