Hit dzisiejszych pojedynków podczas EURO 2020 będzie to starcie pomiędzy Francją z Niemcami. Śmiało można powiedzieć, że tak mógłby wyglądać również finał tej imprezy. Jednak oba zespól zmierzą się ze sobą już w pierwszej rundzie.

Francja – Niemcy: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Francja – Niemcy: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Można powiedzieć, że nieznacznymi faworytami tego spotkania są Francuzi. Przede wszystkim pod względem kadrowym przewyższają swoich rywali. W dodatku przez EURO do zespołu dołączyć Benzema, co tylko podnosi siłę rażenia w tym aspekcie.

Pewnym można być, że Francuzi podczas tego spotkania nie raz powinni zagrozić bramce swoich rywali. Są wstanie grać solidnie z kontry, ale i ze ataku pozycyjnego. Do tego ma kto strzelać bramki.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Niemcami można powiedzieć, że na pewno nie są tak mocnym zespołem, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Owszem potencjał i możliwości maja spore. Jednak zaznaczyć jest warto, że ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. A przegrana ostatnio z Macedonią jest tego najlepszym dowodem.

Spotkanie Niemcy – Francja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Niemcy – FrancjaDNB 21.80STS
Niemcy – Francjapowyżej 2 bramek1.62Fortuna
Poprzedni artykułEURO 2020: Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj – 11 czerwca
Następny artykułEURO 2020 typy dnia: Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie – 17 czerwca
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.