Czas na mecze drugiej kolejki Mistrzostw Europy. Pierwszy środowy pojedynek podczas Mistrzostw Europy będzie to rywalizacja pomiędzy Ukrainą, a Macedonią. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten pojedynek.

Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania niewątpliwie są nasi wschodzi sąsiedzi, którzy pod względem doświadczenia i potencjału przewyższają przeciwników. Do tego podopieczni Szewczenki chcąc awansować do fazy playoff nie mogą sobie pozwolić tutaj na stratę punktów.

Ukraińcy przede wszystkim są nastawieni na ofensywę. Nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych, ale z drugiej strony są wstanie je zamieniać na bramki. Co zresztą potwierdzili w meczu z Holendrami. Jednak taki styl gry skutkuje tym, iż w obronie inne za dobrze im gra się układa.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Macedonia do tej rywalizacji przystąpi bez większej presji. Wynika to z prostej jednej przyczyny. Bowiem ta reprezentacja i tak osiągnęła ogromny sukces awansując do tego etapu rozgrywek. Podczas pierwszej potyczki dzielnie walczyli z Austrią, ale ostatecznie przegrali. Dzisiaj spodziewam się podobnego przebieg rywalizacji.

Spotkanie Ukraina – Macedonia Północna można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ukraina – Macedonia Północna11.72STS
Ukraina – Macedonia Północnapowyżej 2 bramek1.59Fortuna
Poprzedni artykułEURO 2020: Darmowe typy na mecz Francja – Niemcy – 15 czerwca
Następny artykułEURO 2020: Dania – Rosja: Typy bukmacherskie – 21 czerwca
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.