Czas na kolejne mecze w ramach drugiej rundy turnieju ATP w Miami. Jeden z sobotnich rywalizacji będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Harry Frtiz i Mikhail Kukushkin. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy na ATP Miami za darmo

Skuteczne typy na ATP Miami za darmo

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami obecnie jest ogromna. Fritz jest sklasyfikowany na trzynastej pozycji, zaś jego rywal ponad sto dwadzieścia miejsc niżej!

Frtiz na pewno jest do tego turnieju nastawiony bardzo dobrze. Bowiem, jak to inaczej powiedzieć, jak wgrał w minionym tygodniu imprezę w Indian Wells. Na pewno kosztowała go wiele sił. Lec z z drugiej strony zwycięstwa nad takimi zawodnikami, jak Nadal, czy Rublev na pewno dały mu ogrom pewności siebie.

Kukushkin owszem na pierwszy rzut oka ma dobry bilans meczy na hardzie. Lecz trzeba powiedzieć, że zdecydowana większość z nich miała miejsce w eliminacjach. W ostatnich swoich występach, tj. Indian Wells oraz challengera w Phoenix odpadał już w pierwszych rundach.

Kod promocyjny na bonus 2022

Na koniec trzeba również dodać, że Kukushkin swoje najlepsze lata gry ma już za sobą. Nie prezentuje się na takim poziomie, jak od niego się oczekuje. I zdecydowanie bliżej mu do zakończenia kariery niż notowania dobrych rezultatów.

Spotkania Fritz – Kukushkin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fritz – KukushkinDW 2-01.54STS

Poprzedni artykułSzwecja – Czechy: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 marca (czwartek)
Następny artykułCerundolo – Tiafoe: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 29 marca (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.