Jedno z czwartkowych pojedynków w lidze francuskiej hokeja na lodzie będzie to rywalizacja pomiędzy Gap z Chamonix Mont-Blanc. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Na samym początku trzeba śmiało powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem trzydziestu dziewięciu punktów. Z drugiej strony hokeiści ekipy Chamonix Mont-Blanc zdobyli zaledwie ich szesnaście co daje ostatnie miejsce.

O ekipie przyjezdnych trudno w ogóle coś dobrego powiedzieć, ponieważ od początku zmagań spisują się bardzo słabo. Do tego w ostatnich pięciu meczach nie zanotowali żadnej wygranej.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dosyć widoczna. I jeśli hokeiści drużyny Gap zaprezentują się na swoim poziomie to spokojnie powinni wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Niewątpliwie gospodarze będą mieli idealną okazję do sensacyjnej porażki w ostatnim meczu, gdzie musieli uznać wyższość Brinacon, aż 7-2. A tak wysokiej przegranej niewątpliwie chyba nikt się nie spodziewał. Tym bardziej, że podczas wcześniejszych konfrontacji prezentowali się bardzo dobrze. Wygrywając chociażby z liderem ligi.

Jednak trzeba powiedzieć, że są na pewno znacznie lepiej ułożoną ekipą od swoich przeciwników i to pod każdym względem. Pod względem kadrowym również na tle swoich przeciwników wyglądają zdecydowanie lepiej. A ma kto zdobywać punkty w tym zespole, jak Gutierez, Lagaerde, Colotti, czy też Correia.

Spotkania Gap – Chamonix Mont-Blanc można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Gap – Chamonix Mont-Blanc11.42STS
Poprzedni artykułKrasnodar – Nizhny Novgorod: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 12 grudnia (niedziela)
Następny artykułEsbjerg – Rodovre: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 stycznia (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.