O awans do drugiej rundy turnieju Indian Wells w czwartek powalczą ze sobą Federico Delbonis z Yoshihito Nisikoką. Nieznacznym faworytem tego spotkania przynajmniej dla mnie jest ten drugi zawodnik i śmiem twierdzić, że powinien pokazać tutaj swoje umiejętności.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Delbonis nieznacznie wyżej jest sklasyfikowany wyżej w rankingu, gdzie zajmuje czterdzieste czwarte miejsce. Dla porównania Nishioka to obecnie siedemdziesiąta trzecia rakieta.

Jednak trzeba dodać, że Delbonis tego zawodnik, który preferuje grę na mączce. Na hardzie co sezon prezentuje się słabo, gdzie wygrania meczu przychodzi dla nich z wielkim trudem. W tym sezonie na tej nawierzchni nie wygrał żadnego meczu.

Kod promocyjny na bonus 2021

Z drugiej strony Nishioka na hardzie radzą sobie nieznacznie lepiej, gdzie to chociażby był wstanie powalczyć z wyżej notowanymi rywalami, jak m.in. Beranskisem, gdzie wygrał swoje starcie. Dodatkowo był wstanie powalczyć z Harrisem, czy też Sockiem.

Spotkania Delbonis – Nishioka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Delbonis – Nishioka21.55STS
Poprzedni artykułLiga Europy: Celtic Glasgow – Bayer Leverkusen: Typy i analiza – 30 września (czwartek)
Następny artykułEl. MŚ: Polska – San Marino: Typy i analiza – 9 października (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.