Pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych oferuje nowym graczom bukmacher BetClic Polska. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Bonus powitalny skierowany jest to każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera w Polsce.

Chcąc skorzystać z Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka należy dokonać rejestracji konta online na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Proces założenie konta nie zajmie nikomu zbyt wiele minut, ponieważ trzeba podać tam swoje dane osobowe, oraz wybrać login i hasło.

Kod na Cashback w BetClic 2020

Użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” chcąc dokonać aktywacji Cashbacku. Należy to zrobić w formularzu rejestracyjnym. Później już typer takiej możliwości nie będzie posiadał.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, w którym można wpisać te hasło. Później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pozostaje już więc wpłata gotówki na konto i zagranie pierwszego kuponu, który to jest objęty Cashbackiem.

Nie ma żadnych wymagań co rodzaju kuponu, ilości zdarzeń oraz stawki. Gracz sam wybiera sobie zdarzenia z jakiej dyscypliny mu pasują, a poza tym mogą one być z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Jak się okaże, że wszystkie zdarzenia zostały rozliczone jako wygrane to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku „wpadki” gracz nie odczuje żadnej straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 złotych.

BetClic online

Bukmacher BetClic oferuje graczom regularnie ciekawe promocje oraz bonusy za obstawienie meczy, w których to można otrzymać darmową gotówkę.

Użytkownicy mogą również korzystać z aplikacji mobilnej tego operatora, a także BetClic TV, a tam bez żadnych opłat i limitów dostępne są mecze na żywo online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp z NBA – 16 stycznia (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 18 stycznia (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.