Panie w tym tygodniu rywalizują na kortach w Linzu. Jedno z dzisiejszych pojedynku będzie to konfrontacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Emma Raducanu i Xinyu Wang. Zdecydowaną faworytką tego starcia jest ta pierwsza i nie powinna mieć większych problemów z wygraną.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Warto jest na samy wstępie dodać, że są to dwie młode zawodniczki, które maja zaledwie dwadzieścia lat. Jednak już widać, że Emma póki co posiada zdecydowanie większy talent, możliwości, czy też jakość gry.

Bowiem na tym etapie wygrać turniej US OPEN jest niewątpliwie nie łatwo. A w dodatku nie miałom przecież łatwych rywalek, ponieważ mierzyła się m.in. z Bencic, Sakkari, Rogers, czy Fernandez. I przez cały turniej nie straciła nawet jednego seta!

Pod koniec października występowała natomiast na kortach w Cluj, gdzie zanotowała ćwierćfinał. Po dobrych meczach z Hercog oraz Bogdan przegrała niespodziewanie i to dosyć gładko w dwóch setach z Kostyuk. Teraz na pewno liczy na zdecydowanie lepszy występ.

Kod promocyjny na bonus 2021

Wang natomiast jest to zawodniczka, która poniżej pewnego poziomu na pewno nie schodzi. Jednak z drugiej strony nie wygrywała starć w większości z wyżej notowanymi rywalami. Wygrała starcia, w których była faworytką!

Spotkania Raducanu – Wang można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Raducanu – Wang11.42STS
Poprzedni artykułLigue 1: Marsylia – Metz: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 7 listopada (niedziela)
Następny artykułKoszykówka: Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 listopada (czwartek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.