Duńczycy w poniedziałek 10 czerwca o kolejne punkty podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 powalczą z Gruzją. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem swojego pojedynku.

Darmowe pewniaki na kwalifikacje EURO 2020

Duńczycy obecnie mają zaledwie dwa punkty na swoim koncie co daje im czwarte miejsce w tabeli. Jednak przed rozpoczęciem eliminacji byli wskazywani na jednych z faworytem do wygrania tej grupy. W pierwszym boju zremisowali z Szwajcarią 3-3, zaś w piątek podzielili się punktami z Irlandią 1-1.

Gruzja na natomiast przegrywała kolejno z Szwajcaria oraz Irlandią, a także wygrała w piątek z zdecydowanie najsłabszym w tym zespole a z Gibraltarem.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera Totolotek

„Duńczycy są zdecydowanym faworytem tego boju, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą tego pojedynku” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Przebieg tego spotkania nie jest trudny do przewidzenia. Ponieważ od pierwszej minuty powinni przeważać gospodarze. Możliwości Duńczycy są bardzo duże przede wszystkim w ofensywie. Mogliśmy się przekonać to we wcześniejszych pojedynkach, gdzie to remisowali z bardzo mocnymi punktami.

Mimo, że Dania zremisowała z Irlandią była zdecydowanie mocniejszym zespołem. Duńczycy stworzyli sobie zdecydowaną większość spotkania, nie mieli żadnych problemów, żeby przedostać się pod bramkę rywala. Lecz ciężko było im oddać celny strzał. jednak teraz przynajmniej teoretycznie powinno być łatwiej, ponieważ czeka ich zdecydowanie łatwiejszy rywal. A Duńczycy maj kim straszyć swoich rywala, ponieważ od pierwszej minuty powinni zgrać Braitwaite, Schone Eriksen, Jorgense czy Poulsen.

Reasumując, faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie  Dania – Gruzja  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz