Przed nami kolejne spotkania podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Jedno z piątkowych spotkań to konfrontacja pomiędzy Danią, a Irlandią. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są gospodarze.

Darmowe pewniaki na kwalifikacje EURO 2020

Duńczycy są głównymi faworytami do wygrania swojej grupy do Mistrzostw Europy 2020. Możliwości ten zespół posiada bardzo duże. O potencjale Skandynawów mogliśmy się przekonać w poprzednich eliminacjach, gdzie to rywalizowali zawzięcie z Polską. Nie da się ukryć, że Dania w ofensywie jest niezywkle groźnym i mocnym zespołem.

„Duńczycy są niewątpliwie znacznie lepszym zespołem od swoich rywali. Grają w dodatku u siebie, więc tym bardziej powinni zdobyć trzy punkty” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Z pewnością od pierwszej minuty powinni zagrać Poulsen, Eriksen, Jorgensen czy Braithwaite. O skutecznej grze tego zespołu mogliśmy się przekonać w poprzedniej rundzie, gdzie to mierzyli się z Szwajcarią. Mimo, że Helweci prowadzili 3-0, Duńczycy potrafili wypracować odrobić strat z tamtego boju.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera Totolotek

Wyspiarze natomiast nic wybitnego nie pokazali podczas wcześniejszych spotkań. Wygrali skromnie po 1-0 z takimi zespołami jak Gruzja czy Gibraltar, czyli z najsłabszymi zespołami w grupie. Teraz czeka ich zdecydowane trudniejsza przeprawa w każdym elemencie. Ciężko jest uwierzyć, żeby byliby wstanie tutaj znacząco zagrozić dla rywali.

Tym bardziej, że od pierwszej minuty z pewnością powinni przeważać Duńczycy i to oni z pewnością będą dyktować tempo spotkania. Poza tym goście zagrają dosyć poprawnie osłabieni, ponieważ w tym boju zabraknie Clarka, czyli lidera formacji defensywnej. A patrząc na to jaki gospodarze mają potencjał w ofensywie to niezywkle trudne zadanie czeka tutaj zespół Irlandii.

Spotkanie Dania – Irlandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl