We wtorkowy wieczór na stadionie Króla Baudoulina w Brukseli czwarte spotkanie podczas eliminacji zagrają reprezentacji Belgii oraz Szkocji. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.


Darmowy pewniak na kwalifikacje EURO 2020

Darmowy pewniak na kwalifikacje EURO 2020

Po trzech seriach spotkań w znacznie lepszych humorach znajdują się piłkarze reprezentacji Belgii, którzy mają komplet punktów i niewątpliwie są głównymi faworytami do wywalczenia awansu z grupy I. Szkoci natomiast z dorobkiem sześciu punktów sklasyfikowani są na trzeciej pozycji.

W sobotę Belgowie na własnym obiekcie rozbili Kazachów 3-0, a mogli wygrać jeszcze pewniej, bowiem sytuacji mieli bardzo dużą ilość. Szkocji natomiast na własnym obiekcie wygrali skromnie 2-1 z Cyprem.

„Belgowi wszystkie atuty podczas tego pojedynku mają po swojej stronie. Swoją klasę muszą potwierdzić na boisku, a spokojnie są wstanie strzelić kilka bramek swoim rywalom” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Trudno nie jest przewidzieć przebieg tego pojedynku, gdzie od pierwszej minuty powinni przeważać tutaj gospodarze. Co tutaj dużo mówić Belgowie pod każdym względem są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Różnica klas powinna być widoczna na boisku. Pod względem kadrowym również są zdecydowanie mocniejszym zespołem, ponieważ od pierwszej minuty powinni zagra Lukaku, Hazard, Mertens czy De Bruyne.

Można powiedzieć, że Szkoci zbyt dużo plus w tym spotkaniu nie mają. Z pewnością większość piłek będą kierować długimi podaniami. A przede wszystkim swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Reasumując, Belgowie nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego pojedynku. Pod każdym względem przewyższają swoich przeciwników i jeżeli zagrają na swoim poziomie to pewnie powinni wygrać ten bój.

Spotkanie   Belgia – Szkocja   można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Belgia – SzkocjaBelgia – 1.51.44Fortuna
Belgia – Szkocjaover 2.51.51Fortuna
Poprzedni artykułKwalifikacje EURO 2020: Dania vs Gruzja – 8 czerwca (sobota)
Następny artykułBukmacher Forbet zwiększa trzy pierwsze depozyty
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.