Jedno ze spotkań drugiej rundy challengerach w Helsinkach będzie to rywalizacja, w której po przeciwnych stronach siatki ustaną Julian Lenz z Henrum Laaksonenem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica w samym rankingu pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Co zresztą pokazuje ranking. Lenz obecnie sklasyfikowany jest na trzysta czwartej pozycji, zaś Henri ti dziewięćdziesiąt siódma rakieta.

Trzeba też śmiało dodać, że obecnie wyniki są zdecydowanie lepsze po stronie Fina, która prezentuje równą dyspozycję i to na na większości nawierzchni. Kolejny atut przemawiający za Henrim jest taki, iż gra u siebie, więc ma dodatkową motywację do dobrego wyniku.

Trzeba powiedzieć, że trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż wygrana Laaksonena. I jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Kod promocyjny na bonus 2021

Lenz grając nawet na poziomie challengerów miał ogromne problemy z zanotowaniem dobrego wyniku. Bowiem jego najlepszy rezultat na przestrzeni ostatnich tygodni to druga runda! Owszem sprawił niespodziankę podczas pierwszego spotkania w tym turnieju i ograł Drapera 2-0. Chociaż z drugiej strony Jack w tamtej rywalizacji kompletnie nic nie pokazał.

Fin natomiast w dwóch ostatnich swoich turniejach nie zaprezentował się za dobrze. Jednak podczas tej imprezy widać, że chce osiągnąć dobry wynik. Potwierdził to pewną wygraną z doświadczonym Istominem 2-0.

Reasumując, jeśli Laaksonen tutaj zagra, jak w pierwszym meczu to trzeba powiedzieć, że nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraniem tej rywalizacji.

Spotkania Lenz – Laaksonen można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lenz – LaaksonenDW 0:21.44STS
Poprzedni artykułKoszykówka: Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 listopada (czwartek)
Następny artykułLokomtiv Moskwa – Lazio: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 listopada (czwartek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.