W niedzielę 8 listopada zostanie dokończona siódma kolejka spotkań w niemieckiej Bundeslidze. Jedno z tych pojedynków będzie rozegrane na BayArena, a tam dojdzie do bardzo ciekawego meczu, ponieważ Bayer zmierzy się z Moenchengladbach. Patrząc na sytl gry obu ekip i możliwości, śmiem twierdzić, że zobaczymy w tej rywalizacji minimum trzy punkty.

Typ dnia z Bundesligi: Leverkusen – Moenchengladbach

Typ dnia z Bundesligi: Leverkusen – Moenchengladbach

Patrząc na sytuację w ligowej tabeli to obie ekipy sklasyfikowane są na czołowych miejscach. Gospodarze zajmuję piątą lokatę mając dwanaście punktów, zaś przyjezdni na swoim koncie mają jedno „oczko” mniej co daje im szóstą miejsce. Jednak nie da się ukryć, że zespoły walczą o czołowe miejsca na koniec sezonu.

To wszystko sprawia, że obie ekipy na pewno nie odpuszczą podczas tej rywalizacji i będą walczyć o komplet punktów. Jeśli zobaczymy na wyniki osiągane przez Aptekarzy w pięciu ostatnich meczach za każdym razem trafiali minimum po jednej bramce. Jednak nie ma się czemu tak naprawdę dziwić. Ten zespół regularnie straci bramki od kilku sezonów.

Jednak z drugiej strony piłkarze Bayeru nie mają żadnych problemów z strzeleniem bramek. Wypracowanie sytuacji bramkowych przychodzi dla nich z wielką łatwością, które to w dodatku są wstanie zamienić na gole. W pięciu ostatnich meczach strzeli, aż siedemnaście bramek!! W kapitalnej dyspozycji znajduje się Alartio, który powinien nie raz tutaj zagrozić bramce rywala. Chociaż również ie można zapominać, jeszcze o takich piłkarzach, jak chociażby Amiri czy Demirbay.

Kod promocyjny na bonus

Goście tego spotkania podczas ostatnich spotka radzili sobie bardzo dobrze w obronie, ale trzeba przyznać, że nie jest to ich mona strona. I szczerze mówiąc bym nie zachwyca się tym, że zachowali czyste konto z Lipskiem i Szachtarem. Bowiem śmiem twierdzić, że w tym starciu minimum raz będą musieli wyjmować piłkę z własnej siatki.

Podobnie, jak gospodarze, ale i Źrebaki mają kim straszyć swoich rywali, ponieważ w ofensywie maj bardzo dobrych piłkarzy. Mowa tutaj o Plei, Thuramie, Stindlu, czy Hofmannie, których stać na strzelenie bramki.

Trzy z pięciu ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami kończyły się wynikami powyżej 2.5 bramki. I patrząc na wyniki tych zespołów podczas ostatnich starć śmiem twierdzić, że również i w dzisiejszym meczu zobaczymy minimum trzy gole.

MeczTypKursBukmacher
Leverkusen – Moenchengladbachover 2.51.37BetFan
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Typ dnia: Marsylia – Manchester City – 27 października (wtorek)
Następny artykułTyp dnia za darmo – 10 listopada (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.