Hit sobotnich spotkań w Lidze Narodów to niewątpliwie starcie pomiędzy Portugalią z Francją. Owszem te zespoły należą do jednych z najlepszych ekip w Europie. Jednak jak dobrze wiadomo mecz może wygrać tylko jeden zespół i śmiem twierdzić, że będą to gospodarze.

Portugalia – Francja: Typ i analiza

Portugalia – Francja: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że od aktualnych mistrzów świata oczekuje się dużo więcej. Przede wszystkim znacznie lepszej gry niż miało to miejsce z Finlandią. Wówczas sensacyjnie przegrali 0-2.

Dodać trzeba jednak, że Francuzi podczas ostatnich tygodni nie prezentują się zbyt dobrze. Na pewno nie imponują swoją grą i stać ich a znacznie więcej.

Tego natomiast nie można powiedzieć o Portugalii, która prezentuje znacznie lepszą jakość w grze. Podopieczni Santosa na boisku wygląda na dużo lepiej zorganizowaną drużynę. Widać schematy wypracowane na treningach są wstanie przełożyć na mecze.

Kod promocyjny na bonus

Jednak największym atutem gospodarzy jest zgranie. Jak dobrze wiadomo Portugalia od kilku lat gra praktycznie tym samym składem z lekkimi korektami. Co później właśnie przekłada się na jakość gry.

Patrząc na obecną dyspozycję to na pewno przemawia ona za gospodarzami. Jeśli piłkarze Santosa zagrają, na takim samym poziomie co w ostatnich meczach to spokojnie stać przynajmniej na jeden punkt w tym meczu.

Spotkanie Portugalia – Francja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Francja1 DNB1.72Fortuna
Poprzedni artykułDarmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS
Następny artykułTyp dnia: Francja – Szwecja – 17 listopada (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.