Czas na konfrontacje w ramach piątej kolejki piłkarskiej Ligi Europy. Jedno z czwartkowych potyczek będzie to mecz pomiędzy Lokomotivem Moskwa z Lazio. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

W dużo lepszej sytuacji przed dzisiejszym pojedynek jest Lazio, które zajmuje piąte miejsce. Dla porównania zespół Lokomotivu Moskwa zajmuje ostatnie miejsce mając zaledwie dwa punkty na swoim koncie.

Gospodarze owszem cały czas mają szanse na awans. Jednak trzeba jasno powiedzieć, że poważnie je sobie ograniczyli, bo chcąc to osiągnąć muszą wygrać dwa ostatnie spotkania. Poza tym muszą liczyć na korzystne dla siebie rozstrzygnięcia w innych meczach. To wszystko sprawia, że może mobilizacji zbyt dużej u gospodarzy zabraknąć

„Rywalizacja pomiędzy Lokomitivem Moskwa z Lazio nie powinna stać na wysokim poziomie pod względem bramek. Śmiem twierdzić, ze tutaj walka będzie toczył się przede wszystkim w środku pola” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Nie da się ukryć, że największym problemem jest brak kontuzjowanego Immobile. Bez niego tego zespół radzi sobie zdecydowanie słabiej i to w każdym elemencie. W dodatku podczas większości spotkań Sarri w meczach Ligi Europy korzysta z rezerwowych piłkarze. Stąd niewątpliwie słabe statyki w Lidze Europy.

Pierwsze spotkanie wygrała ekipa Lazio 2-0. Jednak trzeba powiedzieć, że doskonałych okazji do strzelania bramek obie ekipy nie miałby zbyt dużo. Bowiem łącznie padło osiem celnych strzałów. A śmiem twierdzić, że podczas tego starcia powinno to jeszcze słabiej wyglądać.

Spotkania Lokomtiv Moskwa – Lazio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lokomtiv Moskwa – Laziounder 2.51.78STS
Poprzedni artykułLenz – Laaksonen: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 listopada (środa)
Następny artykułKrasnodar – Nizhny Novgorod: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 12 grudnia (niedziela)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.