O środę o trzecią rundę powalczą ze sobą James Duckowrth z Jannikiem Sinnerem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. Co najlepiej pokazuje ranking, gdzie James zajmuje osiemdziesiąte piątą pozycję, zaś Jannik sklasyfikowany jest na piętnastej lokacie.

DO tego trzeba powiedzieć, że Sinner posiada ogromny talent i możliwości. Pomimo, że ten zawodnik ma ledwo dwadzieścia lat to należy do czołowych zawodników na Świecie.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Dodać trzeba również fakt, że Sinner do tej rywalizacji przystępuje w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ podczas turnieju w Washingtonie wygrał całą imprezę, robiąc to w dodatku w ładnym stylu.

Duckoworth na przestrzeni tego sezonu nie jest wstanie notować tak solidnych wyników. I to nie ważne na jakiej nawierzchni. Nie jest wstanie ten zawodnik prezentować takiego stylu gry co jego rywal.

Spotkania Duckworth – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Duckworth – SinnerDW 0-21.42STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na mecz Shanghai Port – Wuhan – 9 sierpnia (poniedziałek)
Następny artykułSkuteczne typy na dzisiaj za darmo – 16 sierpnia (poniedziałek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.