Polacy dosyć sensacyjnie wygrali pierwszy pojedynek podczas EURO z Belgią. Teraz ten zespół czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie, ponieważ przyjdzie im zagrać z Włochami, którzy są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

Darmowy pewniak na dzisiaj z Mistrzostw Europy U21

Darmowy pewniak na dzisiaj z Mistrzostw Europy U21

O ile nastroje w naszym zespole są dobre, to w ekipie Włoskiej jeszcze znacznie lepsze, ponieważ temu zespołowi udało się pokonać Hiszpanów, którzy są wymieniani jako główni faworyci do wygrania EURO i to, aż 3-1.

To tylko pokazuje, ze nasz zespół czeka niezywkle trudne spotkania pod każdym względem. Przebieg tego meczu nie jest trudny do przewidzenia. Ponieważ pod względem wyszkolenia technicznego , czy jakości w grze Włosi przewyższają nas zespół i to bardzo wyraźnie. A to wszystko sprawia, że oni właśnie będą przez zdecydowaną większość konfrontacji przy piłce i tym samym dyktować tempo pojedynku. TO spraw, że my skupimy się do kontry i stałych fragmentów gry.

„Włosi niewątpliwie pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła są mocniejsi od naszej drużyny. Do tego ten turniej rozgrywają na własnej ziemi, gdzie czują się znacznie pewniej” – pisze ekspert portalu etypy.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Można być również pewnym, że Włosi nie będą popełniali tka prostych błędów co Belgowie w defensywie, a tym samym nasza kadra powinna mieć znacznie mieć sytuacji bramkowych. Włosi potrafili zatrzymać ataki tak mocno zespołu jak Hiszpania, to co mówić dopiero o Polakach.

Chociaż na pewno gospodarze Mistrzostw Europy, nie mogą lekceważyć naszej kadry. Ponieważ w naszych szeregach z pewnością od pierwszej minuty zagrają Kowancki, Szymański czy Żukowski, których stać na sprawienie problemów rywalowi. Jednak trzeba przyznać, że jako kolektyw znacznie mocniejszym są gospodarze tej imprezy, którzy w dodatku mają więcej indywidualności w sowich szeregach.

Spotkania z ME – U21: Włochy – Polska można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Włochy U21 – Polska U21156Fortuna
Poprzedni artykułPromocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.
Następny artykułEURO 21: Pewniak na dzisiaj: Belgia – Włochy – 22 czerwca (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.