Specjalna ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Etoto. Na start każdy z użytkowników może skorzystać z bonusu powitalnego do 1500 PLN.

Bonus 100% za wpłatę u bukmachera Etoto 2021.

Bonus 100% za wpłatę u bukmachera Etoto 2021.

Z pakietu powitalnego może skorzystać każdy użytkownik, który nie posiada konta u bukmachera Etoto. Warto jest nadmienić również istotny aspekt, że wspomniany operator nagradza wszystkich typerów bonusami za obstawienie meczy.

Jaki jest bonus powitalny w Etoto?

Chcąc liczyć na bonus powitalny u bukmachera Etoto najpierw trzeba dokonać rejestracji konta. Założyć je można wyłącznie na stronie www.Etoto.pl. Cały proces jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Zaznaczyć trzeba, że nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego. A także po nie trzeba się zgłaszać.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Po założeniu konta wystarczy dokonać wpłaty, a w zamian użytkownik otrzyma premie równowartości wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu w wysokości 1100 PLN. Taka sama kwotę, ale w formie środków promocyjnych otrzyma w prezencie. Razem będzie gracz posiadał 2200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki na kontach graczy znajdą się automatycznie. Za otrzymane środki typerzy mogą obstawiać mecze.

Warto jest zaznaczyć, że maksymalna premia na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 1500 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że promocja objęty jest wyłącznie pierwszy depozyt.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy na el. MŚ 2022 – 31 marca. Skuteczne typy
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.