Już dzisiaj, czyli 10 lipca swoje spotkanie w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów rozegra Piast Gliwice. Rywalem podopiecznych Fornalika będzie zespół BATE Borisov. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania są Białorusini, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Piast osiągnął historyczny sukces, wywalczył Mistrzostwo Polski i tym samym otrzymał prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Los nie był łaskaw dla przedstawiciela naszej ligi, ponieważ trafił na Bate Borisov, czyli niezwykle solidny białoruski zespół.

Zgadza się na pierwszy rzut oka BATE nie wygląda na trudnego rywala, ponieważ jest to ekipa opart przede wszystkim na zawodnikach z rodzimego kraju. Jednak trzeba podkreślić, że na arenie międzynarodowej są już dobrze znaczni z swojej solidnej i konsekwentnej gry, a przede wszystkim u siebie. Fakt, że przed rokiem udało im się pokonać Arsenal jest tego najlepszym dowodem.

„BATE nie da się ukryć, że jest zbudowaną solidną drużyną, która przede wszystkim jest doświadczona i ograna na arenie międzynarodowej. A tego w żadnym wypadku nie można powiedzieć o zespole z Gliwice” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Kolejny argument przemawiający za zespołem BATE to fakt, że znajduje się w trakcie sezonu. Rozgrywki ligi białoruskiej są rozgrywane systemem wiosna – jesień. A dyspozycja gospodarzy tego zespołu jest bardzo dobra, ponieważ w ostatnich pięciu pojedynkach pojedynek wygrali cztery razy i raz przegrali. Poza tym, aż w czterech konfrontacjach strzelali minimum dwie bramki.

Kod promocyjny na bonus

Piasta zgadza się na wiosnę była to niezywkle solidna i mocna drużyna. Jednak trzeba podkreślić, że dyspozycja Piasta na chwilę obecną jest sporą niewiadomą. Poza tym trudno jest uwierzyć, żeby ten zespół był wstanie po raz kolejny grać tak niezwykle konsekwentnie i solidne, a w szczególności na początku sezonu, gdzie to nasze zespoły regularnie mają spore problemy z wygrywaniem.

Jeżeli idzie o kadrę Piasta to w porównaniu z poprzednich sezonem stracili dwójkę podstawowych piłkarzy, tj. Sedlara oraz Jodłowca.

Reasumując: ogranie, większy potencjał, doświadczenie, własny obiekt są to plusy przemawiające za BATE. Grając u siebie ta drużyna nie powinna mieć żadnych problemów z wygraniem tego pojedynku, ponieważ pod każdym względem jest dużo mocniejszym zespołem.

Spotkania z BATE – Piast można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
BATE – Piast11.70Fortuna
Poprzedni artykułDarmowy bonus na start u bukmachera TOTALBet
Następny artykułBonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.