Niezwykle ciekawie zapowiadają się ćwierćfinały podczas turnieju w Stuttgarcie, gdzie to dojdzie do konfrontacji pomiędzy Brownem, a Augfrem oraz Fucsovics – Raonic .


Skuteczne pewne typy tenisowe

Skuteczne pewne typy tenisowe

Brown – Auger

Brown podczas turnieju w Suttgarcie prezentuje się bardzo dobrze. Jednak chyba nikt nie spodziewał się,że ten zawodnik będzie notował regularnie wygrane podczas turnieju w Stutgarcie, ponieważ wcześniej miał problemy z wygranie swoich pojedynków. A mimo to udawało mu się regularnie wygrywać podczas turnieju turnieju. Już w eliminacjach ograł Isotmian oraz Berrere, natomiast w turnieju głównym okazał się lepszy od Milana i Zvereva. Przede wszystkim z Niemcem zagrał bardzo dobrze, gdzie nie był faworytem, a mimo wszystko prezentował solidną grę przez cały pojedynek.

Teraz czeka go po raz kolejny trudny pojedynek, gdzie to również o sobie może dać się zmęczenie. Ponieważ będzie to dla niego piąty już pojedynek w tej imprezę i po raz kolejny z dosyć wymagającym rywalem. Auger to przecież dwudziestka pierwsza rakieta męskiego tenisa. Podczas tego turnieju prezentował się niezywkle solidnie, gdzie to nie miał przecież łatwych rywali, ponieważ przychodziło mu mierzyć się z SImonem oraz Gulbsem, a mimo to wygrywał i to w dwóch setach. I nie da się ukryć, że Auger również jest faworytem tego boju, ale z pewnością Brown łatwo skóry tutaj nie sprzeda.

„Brown radzi sobie bardzo dobrze na kortach w Stuttgarcie. Z pewnością postawi trudne warunki Augoerowi, ale wygranie kolejnego pojedynku nie będzie takie łatwe. Natomiast Raonic nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem swojej potyczki” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera Totolotek

Fucsovics – Raonic

Raonic przed rokiem doszedł do finału tego turnieju i niewątpliwie liczy na powtórzenie przynajmniej tego rezultatu. W ostatnich tygodniach nie występował, ponieważ leczył kontuzję i ominął go chociażby French Open. Więc można być pewnym, ze teraz ten zawodnik chce wreszcie zaprezentował się z jak najlepszej strony i pokazać na go stać. Tym bardziej, że Wimbledon zbliża się wielkimi krokami, a turniej w Stuttgarcie jest bardzo dobrą przeprawą przed tą imprezą. Kanadyjczyk w tym turnieju zaprezentował się trzeba przyznać bardzo dobrze, gdzie trop wygrał dwa spotkania, gdzie nie miał łatwych przecież rywali, bowiem mierzł się odpowiednio z Popyrinem oraz Tsongą.

Zdecydowanie łatwiejszą przeprawę miał Węgier, który to mierzył się z takimi zawodnikami jak Munar oraz Basiashvili. Wygrał oba te pojedynku, ale trzeba podkreślić, że były to zacięte konfrontacje. Lecz te zwycięstwa zbytnio nie są przekonujące, ponieważ Fucsovics mierzył się z dosyć przeciętnymi zawodnikami. Podczas tych potyczek był zdecydowanym faworytem i potwierdził do na korcie. Tera myśląc o wygraniu przynajmniej jednego seta nie będzie mu łatwo. Tym bardziej, że jest zdecydowanie słabszym zawodnikiem zawodnikiem na trawie od swojego przeciwnika.

Spotkania z turniejów ATP  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Brown – Augerover 22.51.55Fortuna
Fucsovics – Raonic21.51Fortuna
Poprzedni artykułBukmacher Forbet zwiększa trzy pierwsze depozyty
Następny artykułDarmowe typ z tenisa: Bencic – Peterson – 17 czerwca (poniedziałek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.