Spotkanie pomiędzy Jubbem, a Fritzem będzie to konfrontacja dwóch młodych zawodników. Jednak trzeba przyznać, ze ten mecz ma tylko jednego faworyta jest im Fritz, który nie powinien mieć żadnych problemów z wgraniem tego boju.

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Fritz to obecnie czterdziesta druga rakieta męskiego tenisa i już nie raz w tym sezonie było głośno o tym zawodnik, który nie ma jeszcze dwudziestu dwóch lat. Jubb to zawodnik, który co tutaj dużo mówić dopiero zdobywa doświadczenie i rozpoczyna swoją karierę w światowym tenisie. Miejsce pod koniec szóstej setki jest tego najlepszym dowodem.

Judd w tym sezonie podczas oficjalnych spotkań występuje jedynie na trawie, ale na pewno nie można jego lekceważyć. O czym mogliśmy przekonać się podczas eliminacji do tego turnieju, gdzie to wynikami 2-1 wygrywał swoje pojedynki z Rublevem oraz Istominem! Jednak warto podkreślić, że wcześniej w chhlengerach Ilkey oraz Nottingham nic wybitnego nie pokazał, gdzie to doszedł do drugiej rundy.

„Judd to anonimowy zawodnik w świecie tenisa, ale nie ma się czemu dziwić jeszcze daleko mu do poziomu Fritza, który posiada ogromny talent jak i możliwości” – pisze ekspert portalu dtypy.net

50 PLN bonusu u legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Fritz już nie raz pokazał, że stać jest jego na bardzo dużo. Grając nawet na poziomie rankingu turniejów ATP był wstanie notował solidne wyniki i wygrywać z lepszymi zawodnikami. Jak to miało miejsce chociażby w Lyonie, gdzie doszedł do półfinału, a pokonywał tam chociażby Veselego, Gaaqueta czy Aguta!

Przed tygodniem z Agutem stoczył bardzo zacięty pojedynek w Halle, który przegrał. Jednak młody zawodnik chyba nieco podłamał się przegraną po pierwszym secie, gdzie ulegał po TB. Możliwości Fritz niewątpliwie posiada większe od rywala. Dodatkowo stać jest niego na regularne wygrywanie konfrontacji. A z takim zawodnikiem jak Jubb trzeba przyznać, ze nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkania z Aragone – Carballes Baena można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Aragone – Carballes Baena21.41Fortuna
Poprzedni artykułEURO 21: Pewniak na dzisiaj: Belgia – Włochy – 22 czerwca (sobota)
Następny artykułPuchar Narodów Afryki. Darmowy typ na dzisiaj: Nigeria – Gwinea – 26 czerwca – (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.