Na godzinę 21:00 zaplanowano konfrontację pomiędzy Ugandą, a Senegalem. Również pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża i jeżeli Senegal zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Patrząc na spotkania w fazie grupowej to lepiej zaprezentowała się drużyna Senegalu, która to wygrała swoje pojedynku Kenią oraz Senegalem oraz skromnie przegrali z Algierią. Zespół Ugandy natomiast wygrał tylko pojedynek z przecież tą ekipą Kongo, która to te zmagania rozpoczęła niezwykłe słabo.

Uganda poza tą jedną wygraną zaprezentowała się bardzo słabo. Również nie można do końca wzorować się na tym pojedynku, ponieważ Kongo bardzo słabo rozpoczął zmagania w PNA. A w pozostałych pojedynkach ta drużyna nic wybitnego przecież nie pokazała.

„Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest wyraźna. Również pod względem kadrowym dużo lepiej wygląda Senegal, gdzie to od pierwszej minuty powinien zagrać Mane, a o możliwościach tego zawodnika chyba nie trzeba nikomu mówić” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Senegal owszem wygrał dwa spotkania podczas fazy grupowej, ale trzeba podkreślić, że były widoczne spore rezerwy w tym zespole. Swoją klasę powinni również pokazał w dzisiejszym pojedynku i z pewnością będą chcieli szybko wyjść na prowadzenie. Ponieważ Uganda z pewnością będzie chciała gra tutaj defensywni, a swoich szans szukać z kontry stałych fragmentów gry.

Kod promocyjny na bonus

Jednak Senegal trzeba podkreślić, że ma nikt straszyć swoich rywali, ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać Mane, Sarr, Niang czy N’Diaye, a o możliwościach tych zawodników chyba nie trzeba nikomu mówić. Również doświadczenie, możliwości czy jakość w grze przemawia za tym zespołem.

Reasumując, jeżeli reprezentacja Senegalu zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinna mieć większych problemów z wygraną, ponieważ pod każdym względem są znacznie lepszym zespołem.

Spotkania z Uganda – Senegal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz