Przed nami spotkania czwartej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedyne piątkowe spotkanie zostanie w PKO Ekstraklasie zostanie rozegrane w Poznaniu, gzie to Lech podejmie Śląsk Wrocław. Obie ekipy do tej pory prezentują się całkiem dobrze. Kolejorz póki co nie ma żadnych problemów ze strzemieniem bramek i podobnie powinno być i dzisiaj.

Lech – Śląsk: Darmowy typ i analiza

Lech – Śląsk: Darmowy typ i analiza

Zarówno Lech jak i Śląsk obecnie mają po siedem punktów na swoim koncie . Trzeba przyznać, ze obie ekipy póki co prezentują się całkiem solidni. Jest to o tyle zaskakujące, że te ekipy w poprzednim sezonie te ekipy spisywały się poniżej oczekiwań.

Widać, że Lechowi wiele dał nowy trener. Odmłodzenie i odświeżenie kadry wyszło to na plus. Doszło do zmiany kapitana, który to uwierzył w swoje możliwości o odzyskał swoją pewność siebie.

Śląsk Wrocław mimo, że posiadał dobrą kadrę w minionych latach to rozczarował. W minionym sezonie przecież do ostatnich kolejek grał o utrzymanie się w lidze. Z pewnością apetyty w tym zespole są duże po niezywkle dobrym pojedynku, ale trzeba przyznać, że póki co ten zespół nie jest faworytem.

„Lech zawsze słynął z solidnej gry przed własną publicznością. Poza tym są niezywkle mocni. Pokazali to w każdym z swoich spotkań, gdzie przeważali przez większość spotkania” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Trzeba przyznać, że podopieczni Żurawia gra fają piłkę. Pokazali to chociażby w konfrontacji z Wisłą Płock, gdzie wygrali bez najmniejszych problemów 4-0. Grając nawet z Piastem na wyjeździe Kolejorz nie miał najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacyj bramkowych.

Śląsk jednak trzeba przyznać, że w dalszym ciągu ma problemy w ofensywie. Strzelili zaledwie trzy bramki do tej pory, ale porównania Lech siedem. WKS grając w Warszawie z zmiennikami Legi mieli problemy, żeby przedostać się pod bramkę rywala. Gra Śląska nie jest porywająca, ale trzeba przyznać, że wygląda znacznie lepiej niż to miało miejsce w ostatnich sezonach.

Betfan darmowy kod promocyjny

Reasumując, faworytem tego boju jest niewątpliwie Lech. Kolejorz grając u siebie niewątpliwie jest lepszym zespołem. Poza tym ich gra bardziej jest przekonująca, wiec trzy punkty powinni zostać w Poznaniu.

Spotkanie Lech – Śląsk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lech – Śląskunder 2.51.94Fortuna
Poprzedni artykułSnooker: Wenbo – Duane – 5 sierpnia (poniedziałek)
Następny artykułBetfan – darmowy kod promocyjny na start
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.