Nie da się ukryć, że niezywkle ciekawie zapowiada się pojedynek w Krakowie, gdzie to swój pierwszy mecz w sezonie 2019/20 rozegrają drużyny Wisły Kraków oraz Śląska Wrocław. Patrząc na możliwości obu tych zespołów to zapowiada się niezywkle ciekawy pojedynek, w którym bramek racze nie powinno zabraknąć.

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Darmowy typ i analiza

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Darmowy typ i analiza

Trzeba podkreślić, że Śląsk w poprzednim sezonie zawiódł na całej lini. Prezentował się poniżej swoich możliwości przez zdecydowaną większość rozgrywek. To sprawiło, że musieli walczyć o utrzymanie się w lidze. Owszem w decydujących spotkaniach punktowali, ale sezon mieli kompletnie nieudany. Z pewnością wraz z nowymi rozgrywają otwierają nowy rozdział.

Chociaż trzeba przyznać, że ofensywa Śląska straciła na jakości, ponieważ z klubem pożegnał się, m.in. Robak, który był najskuteczniejszym zawodnikiem w minionym sezonie. Owszem szansę na grę od początku spotkania powinni dostać Pluch, Mączyński, Musonda czy Płecheta, których stać na strzelenie bramki w tej koronacji. Jednak nie da się ukryć, że Robak był gwarantem bramek.

„Śląsk zresztą jak i Wisła w poprzednim sezonie mieli ogromne problemy w defensywie. Obie drużyny regularnie tracili bramki, ale z drugiej strony potrafili strzelać. I można się spodziewać również ofensywnego stylu gry ze strony obu tych drużyn” – pisze ekspert portalu typersi.net

Wisła jak wiadomo w minionym sezonie miała spore problemy finansowe, ale pomału ta drużyna wychodzi na prostą. To wszyto sprawia, że zawodnicy już mogą skupić się jedynie na grze. Mimo tak ogromnych problemów Biała Gwiazda radziła sobie bardzo dobrze przez większą część sezonu. Niewiele im zabrakło do gry w grupie Mistrzowskiej. A nie da się ukryć, że pierwsza ósemka w tym sezonie to plan minimum dla tej drużyny.

Kod promocyjny na bonus

Biała Gwiazda przed rokiem grała „radosny” futbol. Nie miała większych problemów ze strzeleniem bramek, a w szczególności na własnym obiekcie, ale z drugiej strony regularnie je traciła. Można się spodziewać, że również będzie i tak samo w nowym sezonie.

Wisła niewątpliwie rozpoczynając sezon na własnym obiekcie, będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony. Biała Gwiazda w minionym sezonie nie miała większych problemów ze strzeleniem bramek i teraz powinno być podobnie. Tym bardziej, że Śląsk także lubi ofensywną piłkę.

Spotkanie Wisła Kraków – Śląsk Wrocław można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wisła Kraków – Śląsk Wrocławover 2.51.95Fortuna
Poprzedni artykułATP Newport: Isner – Ebden – 19 lipca (piątek)
Następny artykułKwal. Ligi Mistrzów: BATE – Rosenborg – 24 lipca (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.